مرور رده

تعمیر مایکروویو، مایکروفر و سولاردام

تعمیر مایکروویو

تعمیر مایکروویو، مایکروفر و سولاردام

با توجه با سرعت بالای زندگی امروزی یکی از وسایل مفید در آشپزخانه ها مایکروویو و یا سولاردام است که برای طبخ غذا، گرم کردن و یا یخ زدایی با سرعت بالا کاربرد دارد. در صورت بروز هر گونه مشکل برای این وسایل حساس آشپزخانه که دارای برد الکتریکی نیز هستند، باید در اولین فرصت با تعمیرکاران مجرب تماس بگیرید. توصیه می کنیم برای تعمیر مایکروویو و مایکروفر و یا سولاردام از متخصصین این زمینه که اطلاعات کافی درباره انواع برندها دارند کمک بگیرید زیرا با اینکه این لوازم خانگی در همه شرکت ها با سیستم مشابهی تولید می شود، اما قطعات به گونه ای اختصاصی طراحی می شوند. در ضمن در صورت نیاز به تعویض قطعه بهتر است افردی متخصص و صادق این کار را انجام دهند تا از بروز مشکلات بعدی پیشگیری شود. تعمیرکاران ارا سرویس برای تعمیر مایکروویو، مایکروفر و سولاردام در کنار شما هستند.

روش نگهداری از مایکروویو، مایکروفر و سولاردام برای پیشگیری از تعمیرات

اگر می خواهید با مراقبت صحیح خود را از تعمیرات مایکروویو، مایکروفر و سولاردام ایمن کنید، باید بگوییم که بهترین راه ممکن را انتخاب کرده اید. تعمیرکاران کمک چی بر این باورند که با رعایت موارد زیر می توانید تا مدتها از دستگاه مایکروویو، مایکروفر و سولاردام خود با کیفیت بالا استفاده کنید و نیازی به مراجعه به تعمیرکار نخواهید داشت:
ظروف
استفاده از ظروف مناسب
تمیز کردن
تمیز کردن داخل مایکروویو، مایکروفر و سولاردام به طور مرتب
محافظ برق
تهیه محافظ برق مناسب برای مایکروویو، مایکروفر و سولاردام
روشن نکردن
روشن نکردن مایکروویو، مایکروفر و سولاردام خالی
باز وبسته کردن
باز و بسته کردن در مایکروویو، مایکروفر و سولاردام به آرامی
استفاده صحیح
استفاده نکردن از مایکروویو برای گرم کردن آب
دکمه ها
فشار دادن آرام دکمه های پنل مایکروویو، مایکروفر و سولاردام
لامپ شکسته
استفاده نکردن از از مایکروویو با لامپ شکسته
زمان
استفاده نکردن از بیشترین قدرت در زمان طولانی

تفاوت مایکروویو و سولاردام؟
یکی از مهم ترین سوالات متداول مصرف کنندگان که بیشتر در زمان خرید مایکروویو و سولاردام با آن روبرو هستند، تفاوت این دو وسیله خانگی ست. با بررسی تفاوت مایکروویو با سولاردام می توانید خریدی مطابق با سلایق و خواسته های خود داشته باشید. برخی از این تفاوت ها در اینجا آورده شده است:

در مایکروویو ابزاری به نام مگنترون تعبیه گردیده که امواجی با فرکانس ۲۴۵۰ مگاهرتز ایجاد می کند. این امواج پس از برخورد با دیواره فلزی محفظه پخت منعکس شده و بر روی ماده غذایی متمرکز می شوند. در سولاردام سیستم پخت مایکروویو وجود دارد اما المنت های نوری نیز به سیستم اضافه شده است . بعبارتی برای پخت غذا در مایکروویو فقط امواج مایکروویو استفاده می شود اما در سولاردام، ترکیب مایکروویو و امواج گرمایشی نور، کار پخت را انجام می دهد.
امواج تولید شده در مایکروویو به دلیل فرکانس بالای خود موجب نوسان و جنبش مولکول های آب درون ماده غذایی می گردد. در سوالاردارم علاوه بر این امواج، در بالای محفظه پخت، یک هیتر ذغالی قرار گرفته است . این هیتر نوعی المنت نوری است که در داخل آن رشته های زغال قرار گرفته و امواج نورانی با گرما و عمق نفوذ بسیار بالا تولید می‌کند. علاوه بر هیتر زغالی در قسمت بالا، در کف محفظه پخت نیز یک سیستم مگاهیتر شامل چند نوع هیتر سرامیک و هالوژنی تعبیه گردیده که امواج گرمایشی نورانی را از سمت پایین به مواد غذایی می تابانند.
محفظه پخت در سولاردام بر خلاف دستگاه های متداول که به شکل چهارگوش است، به صورت مدور و استوانه ای ساخته شده تا امواج گرمایی را بهتر بر روی مواد غذایی منعکس کند.
در سولاردام دمای ماده غذایی در مدت ۵ دقیقه به ۳۲۰ درجه می رسد و این تقریبا ۱٫۵ برابر سرعت رسیدن دمای مواد غذایی در مایکروویو است که علاوه بر سرعت بالای پخت موجب می شود تا مواد مغذی موجود در غذا بیشتر حفظ شده و غذا مغذی تر و خوش طعم تر شود.

تعمیر مایکروویو
تعمیر مایکروویو

در صورت بروز مشکلات زیر برای تعمیر مایکروویو، مایکروفر و سولاردام با کمک چی تماس بگیرید

در صورتی که ایرادات زیر در مایکروویو، مایکروفر و سولاردام شما بروز کرد پس از جدا کردن دوشاخه برق از پریز با تعمیرکاران کمک چی تماس بگیرد. تعمیرکاران مجرب کمک چی در اسرع وقت جهت انجام تعمیرات مایکروویو در محل، در کنار شما خواهند بود:

قفل شد در مایکروویو، مایکروفر و سولاردام
گرم نکردن مواد غذایی توسط مایکروویو
کار نکردن صفحه لمسی مایکروویو، مایکروفر و سولاردام
نچرخیدن صفحه چرخان مایکروویو
 غیر نرمال بودن صدای مایکروویو
خاموش نشدن مایکروویو، مایکروفر و سولاردام
روشن نشدن مایکروویو، مایکروفر و سولاردام
 بسته نشدن در مایکروویو، مایکروفر و سولاردام
استشمام بوی سوختگی شبیه بوی پلاستیک از داخل مایکروویو، مایکروفر و سولاردام
خطاهای نامتعارف بر روی نمایشگر ماکروفر نمایش
کار نکردن فن اگزوز کار در مایکروویو

چرا برای تعمیر مایکروویو، مایکروفر و سولاردام با کمک چی تماس بگیریم؟

کمک چی تیمی حرفه ای و متخصص متشکل از متعهدترین تعمیرکاران را دارد که الویتشان خدمات سریع با کمترین هزینه است. برای تعمیر مایکروویو، مایکروفر و سولاردام در کوتاه ترین زمان ممکن به کمک چی اعتماد کنید. کمک چی برای تعمیر مایکروویو  و سولاردام از قطعات اصل و اورجینال استفاده می‌کند که باعث می شود بعد از عیب یابی و تعمیر مانند روز اول قابل استفاده باشد. قطعات استفاده شده توسط کمک چی  برای تعمیر سولاردام داراب گارانتی هستند و تعمیرات انجام شده نیز توسط تیم ما، گارانتی می شود. فرآیند عیب یابی و تعمیر مایکروویو و سولاردام در محل توسط تعمیرکاران ما انجام می شود البته پیش از مراجعه هماهنگی های لازم با شما صورت می گیرد. تعمیرکاران کمک چی آماده خدمات رسانی در زمینه نصب، سرویس مایکروویو، مایکروفر و سولاردام هستند و این امور را با بالاترین کیفیت، سرعت و دقت انجام می دهند.
تعمیر مایکروویو

برندهای تحت پوشش کمک چی

bosch
LG
AEG
panasonic
samsung
گوسونیک
فلر
بهی
بکو
کروپ
لوفرا
زیرووات
midea
daewoo
snowa

02191303337