مرور رده

تعمیر اجاق گاز آروما

اجاق گاز یکی از ضروری‌ترین لوازم آشپزخانه است.که بروز مشکل در آن، می‌تواند کیفیت زندگی ما را کاهش دهد.

آروما برندی است که در ایران فعالیت می‌کند. محصولات این شرکت از کیفیت نسبتا بالایی برخوردار هستند.

در این مطلب روی تعمیر اجاق گاز آروما تمرکز می‌کنیم و توضیحاتی را درباره چگونگی تعمیر آن ارائه می‌دهیم.

تعمیر اجاق گاز آروما

مشکلاتی که شما را نیازمند تعمیر اجاق گاز آروما می کند

چرا اجاق گاز از کار می‌افتد؟

عواملی که ما را متوجه بروز مشکل در دستگاه اجاق گاز می‌کند شامل روشن نشدن اجاق، دود کردن شعله‌ها، خاموش شدن شعله‌ها، یکنواخت نبودن و تغیر رنگ شعله‌ها، خراب شدن فندک و غیره است.

تعمیر کار ماهر

نکته‌ای که در تعمیر اجاق گاز بیشترین اهمیت را دارد، تخصص و صلاحیت شغلی تعمیرکار است. در واقع کار با لوازم گازسوز به دلیل خطرات احتمالی به مهارت کافی نیاز دارد.

گاهی ممکن است یک تعمیرکار ناشی علاوه بر مشکلی که خود اجاق دارد، مشکل دیگری نیز به آن اضافه کند!‌
در عین حال یک تعمیرکار با تجربه و ماهر می‌تواند با راهکارهای درست، تعمیر اجاق گاز آروما را به سادگی امکان پذیر کند.

نصب اجاق گازهای رومیزی یا صفحه‌ای نسبت به اجاق گازهای معمولی پیشرفته‌تر است، در نتیجه تعمیر آن‌ها مهارت بیشتری می‌خواهد. پس در کل سعی کنید از نیروی انسانی متخصص و با مهارت کمک بگیرید.

تعمیر یا تعویض؟

بعد از بروز هرگونه مشکلی در اجاق گاز، سریع به فکر تعویض آن نباشید، چون ممکن است دلیل ایجاد مشکل، خرابی یا سوختن یکی از قطعات اجاق باشد. در چنین مواردی می‌توان با تعمیر یا تعویض قطعه به راحتی مشکل را بر طرف کرد.

پس تعمیر اجاق گاز آروما نسبت به تعویض قطعات آن را در اولویت قرار دهید. در اجاق گازها معمولا قطعاتی مثل برد الکتریکی، فندک، ترموکوبل، بوبین، مشعل وغیره قابلیت تعمیر دارند.

در مواردی که قطعات کاملا سوخته باشند و هیچ راهی برای تعمیر کردن آن‌ها به چشم نخورد، می‌توان با جایگزین کردن قطعه مناسب مشکل را برطرف کرد.

در چنین حالتی بهتر است از نمونه اصلی قطعه استفاده کنید. قطعه اصلی نسبت به خراب شدن مقاومت بیشتری دارد.

سعی کنید برای تعمیر اجاق گاز آروما از گارانتی خدمات شرکت آروما استفاده کنید. اگر گارانتی شما منقضی شده بهتر است از تعمیرکاران برند اجاق گازتان بخواهید مشکل را حل کنند.

همچنین لازم است حتما هزینه‌های تعمیر را برآورد کنید و با آگاهی قدم بردارید.

تعمیر اجاق گاز آروما

تعمیرات اجاق گاز آروما را به ما بسپارید

کمک چی متخصص تعمیر

ایمنی، سرعت و کیفیت

در تعمیر اجاق گاز، رعایت ایمنی و استاندارد از شروط اصلی کار است. با توجه به اینکه بدون اجاق گاز روند بسیاری از کارهای منزل مختل می‌شود، از تعمیرکار بخواهید با سرعت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل دستگاه را رفع کنند.

به این دلیل که اجاق گاز دستگاه سنگینی محسوب می‌شود و به راحتی امکان حمل و نقل آن وجود ندارد، بهتر است از تکنسین‌هایی کمک بگیرید که کار در منزل را می‌پذیرند.

هنگام بروز مشکل، در هر کجا که هستید، ابتدا با نمایندگی مجاز تعمیر اجاق گاز آروما تماس بگیرید و مشکل دستگاه را مطرح کنید.

البته قبل از هر اقدامی این موضوع را در نظر داشته باشید که ممکن است اجاق شما مشکل جدی نداشته باشد و با یک تماس تلفنی به مرکز خدمات این دستگاه‌ها، مشکل آن حل شود.

02191303337