مرور رده

تعمیر کولر گازی و اسپلیت

تعمیر کولرگازی

تعمیر کولر گازی و اسپلیت
کولر گازی و اسپلیت از وسایل مفید و کاربردی در فصل گرم سال هستند که در این روزها زندگی بدون آنها، بسیار دشوار است. کولرگازی و اسپلیت، سیستم‌های تهویه مطبوع برای خانه و محل کار است و در فضاهای بزرگ، کاربرد بیشتری دارند. به صرفه بودن و استفاده راحت از این سیستم های تهویه، باعث شده در سال های اخیر به عنوان اولین انتخاب، مورد استفاده قرار بگیرند و جایگزینی مناسب برای کولرهای آبی باشند. اسپیلت ها نسل پیشرفته کولرگازی هستند و در کاهش انواع آلرژی ناشی از میکروب ها، پالایش هوا از ذرات معلق گرد و غبار و از بین بردن باکتری ها و ویروس های موجود در فضای محیط نقش دارند. در صورت بروز ایراد در این وسایل هوشمند، بهتر است از تعمیرکاران حرفه ای کمک بگیرید تعمیرکاران کمک چی برای عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات معیوب انواع کولر گازی و اسپیلیت در کنار شما هستند و ضامن تعمیرات انجام شده هستند.

سرویس اسیپلت چگونه است ؟
نگهداری و مراقبت از کولر گازی و اسپلیت از راه های پیشگیری از خرابی اسپلیت و در نهایت کاهش هزینه هاست. برای مراقبت از کولرگازی باید این وسیله را به طور مرتب و در فواصل منظمی که توسط تعمیرکاران مجرب توصیه می شود، سرویس کرد. برای سرویس اسپلیت در محل، یکی از خدماتی ست که در کمک چی ارائه می شود زیرا جابجایی اسپلیت کار آسانی نیست. سرویس اسپلیت به این صورت است که دستگاه به طور کامل باز می شود و قطعات داخلی آن توسط تعمیرکاران بررسی و پاکسازی می شود. سرویس اسپلیت شامل شستشو و پاکسازی کامل کویل های داخلی و ترمیم و تعویض بخش های آسیب دیده، تمیز کردن فیلترهای دوگانه، سرویس پنل اسپلیت، تمیز کردن سنسور، انجام می شود. سرویس اسپیلیت از جدی تر شدن مشکلات جزئی دستگاه، پیشگیری می کند و می توانید، با شناسایی و رفع آنها از هزینه های سنگین تعمیرات اسپلیت، بکاهید. سرویس اسپلیت یک کار تخصصی ست که باید توسط افراد ماهر انجام شود.

هنگام خرید اسپلیت به چه مواردی دقت کنیم؟
برای خرید یک اسپلیت خوب، باید به نکات مختلفی دقت کنید و اسپیلتی بخرید که بیشتر ویژگی های زیر را داشته باشد. در حال حاضر برندهای اسپلیت در بازار بسیار متنوع اند و اگر اطلاعات درستی در زمینه کارکرد این دستگاه نداشته باشید ممکن است نتوانید انتخابی درست و به صرفه داشته باشید. برای خرید در نظر گرفتن این دو مورد در الویت قرار دارد: مورد اول اینكه اسپیلت‌ را از هر برندی كه خریداری می‌كنید حتما باید تحت لیسانس یك شركت ایرانی باشد و مورد دوم اینکه لوازم داخل كارتن را به دقت چک کنید زیرا داخل جعبه اسپیلت‌ها لوازم جانبی مانند فیلترهای یدكی، باتری‌های یدكی، كنترل‌ و حتی پمپ‌های آب وجود دارد که در برخی موارد این لوازم از کارتن برداشته شده و به خریدار تحویل داده نمی شود. اما سایر ویژگی های یک اسپلیت خوب:

به توان کولر گازی توجه کنید:. یک کولر 14 هزار برای یک خانه 60 متری مناسب است.
به مصرف انرژی اسپلیت دقت کنید: خرید کولرگازی با مصرف انرژی A هزینه های مصرفی را به شدت کاهش می دهد.
پرتاب باد کولر گازی را در نظر بگیرید: هنگام خرید توجه کنید پرتاب باد کولر حداقل 10 متر باشد.
به صدای کولر گازی اهمیت بدهید: هنگام خرید محصولی را انتخاب کنید که شدت صدای آن دسی بل (db) کمتری داشته باشد.
اسپلیتی بخرید که دارای گارانتی باشد: قطعات کمیاب و گران کولرهای گازی داشتن گارانتی را ضروری می کند.

در صورت بروز مشکلات زیر برای تعمیر کولرگازی و اسپلیت با کمک چی تماس بگیرید
از آنجایی که اسپلیت یک وسیله هوشمند با کارآیی بالاست ممکن است در قسمت های مختلف خود دچار مشکل شود. خاموش شدن ناگهانی، روشن نشدن، کاهش سرما، تولید باد گرم، نشتی آب یا گاز، صدای بلند هنگام کار کردن، از شایع ترین معایبی ست که ممکن است برای این دستگاه اتفاق بیوفتد. معمولا علت این ایرادات و معایب اسپلیت ها، آلودگی و یا خرابی فیلتر، روشن بودن مداوم، نوسانات برق، ضربه خوردن، خرابی قطعات داخلی، تمام شدن گاز و … است. این موارد ممکن است منجر به کاهش سرما، تولید باد گرم، نشتی آب یا گاز، خاموش شدن ناگهانی، روشن نشدن، صدا دادن و کار نکردن این دستگاه شود. در صورت بروز هر یک از این ایرادات در اولین فرصت با تعمیرکاران کمک چی تماس بگیرید و سرویس و تعمیر کولرگازی را به افراد متخصص بسپارید:

اسپلیت روشن نمی شود
اسپیلت با ارور روشن می شود
شدت باد اسپلیت کم است
باد اسپیلیت خنک نیست
باد اسپلیت گرم نیست
اسپلیت آب پرتاب می کند
اواپراتور اسپیلت صدای بلندی دارد
ریموت کنترل اسپیلت کار نمی کند
پنل داخلی اسپیلت یخ زده است

تعمیر کولرگازی
تعمیر کولرگازی

چرا برای تعمیرات کولر گازی و اسپلیت از کمک چی کمک بگیریم؟

کمک چی در تعمیر انواع برندهای اسپلیت و کولرگازی تخصص دارد و برای تعمیر اسپلیت در محل، به سرعت و با هماهنگی قبلی، آماده خدمات رسانی ست. تعمیرکاران کولر گازی و اسپیلیت در کمک چی دارای مدرک معتبر و دانش به روز هستند و تعهد اخلاقی آنها، مثال زدنی ست. کمک چی پس از عیب یابی ، هزینه تعمیرات اسپلیت را به شما اعلام می کند و تعمیرات انجام شده را گارانتی می کند. برای انجام خدماتی مانند تعمیر اسپیلت ، سرویس اسپیلت، شارژ گاز اسپیلت، نصب اسپیلت، شارژ گاز اسپیل ، جابجایی اسپیلت و عیب یابی اسپیلت با کمک چی تماس بگیرید و خدمات فوق را در اولین فرصت و با بالاترین کیفیت دریافت کنید.

برندهای تحت پوشش کمک چی

haier
gree
generall
اجنرال
کریر
mitsubishi
midea
kenwood
hitachi
hisense
westpoint
trus
toshiba
tcl
panasonic

02191303337