مرور رده

مجله کمک چی

در مجله کمک چی شما را از نکاتی آگاه می کنیم که در خرید، نگهداری و تعمیر لوازم خانگی به کارتان می آید. با ما همراه باشید.

راهنمای خرید جاروبرقی

امروزه جاروبرقی های زیادی در بازار وجود دارد که به سلیقه و ترجیحات مختلف توجه می کنند. در این مقاله با راهنمای خرید جاروبرقی قصد داریم شما را به تمام اطلاعات موردنیاز در مورد خرید جاروبرقی مجهز کنیم.

راهنمای خرید ماشین لباسشویی

شاید فکر کنید که همه ماشین های لباسشویی عملکردی مشابه دارند. اما لازم است بدانید که ماشین های شستشو هر کدام ویژگی خاص خود را دارند. از اندازه درام گرفته تا سرعت چرخش. بنابراین قبل از خرید توصیه می کنیم که حتماً تحقیقات لازم را در شناسایی…

راهنمای خرید یخچال فریزر

در حال حاضر مدل های زیادی برای یخچال و فریزر وجود دارد که فرایند انتخاب را کمی خسته کننده می کند. پیدا کردن یخچال مناسب باید متناسب با نیازهای شما باشد. مقاله راهنمای خرید یخچال فریزر یک نمای کلی مفید است که به شما کمک می کند گزینه های…

راهنمای نگهداری سولاردام

سولاردام مورد علاقه بسیاری از آشپزهاست و آنها توجه زیادی به نگهداری از آن دارند. در این مقاله برای این دسته از افراد، راهنمای نگهداری سولاردام را آورده ایم.

راهنمای نگهداری پکیج

با چند مراقبت ساده که در مقاله راهنمای نگهداری پکیج آمده می توانید دستگاه خود را در بالاترین شرایط نگهداری کنید و مطمئن باشید سالها به شما خدمت خواهد کرد. 

مایکروویو چه مارکی بخریم؟

مایکروویو یک عضوی بی نظیر در آشپزخانه است؛ مخصوصاً برای افرادی که زمان زیادی برای آشپزی کردن ندارند. در هنگام خرید خیلی از افراد می پرسند مایکروویو چه مارکی بخریم و چه برندی برای ما مناسب تر است. 

ظرفشویی چه مارکی بخریم؟

ماشین ظرفشویی دستگاهی لوکس در آشپزخانه است که برای صرفه جویی در زمان تکامل یافته است. امروزه در بازار مدل های مختلفی از ظرفشویی را خواهید دید که انتخاب را برایتان سخت خواهد کرد. در این مقاله به این سوال ظرفشویی چه مارکی بخریم پاسخ داده ایم.

لباسشویی چه مارکی بخریم؟

با توجه به اینکه در حال حاضر برندهای زیادی در بازار موجود است، انتخاب بهترین ماشین لباسشویی بدون اطلاعات غیرممکن است و همیشه سوال لباسشویی چه مارکی بخریم ، مطرح می شود. به همین دلیل پس از تحقیقات گسترده، آزمایش ها و بازخورد صاحبان بلند مدت…
02191303337